. 19 oC
2024. május 9. csütörtök
Gergely

Állás pályázatok

Munkáltató megnevezése: Kozármislenyi Közös Önkormányzati Hivatal

Munkavégzés helye: 7761 Kozármisleny, Pécsi u. 124.

Munkakör megnevezése: Portás

Állás betöltésének kezdete: 2024. május 2.

Ellátandó feladatok ügyfélfogadási időben:

  • Ügyfelek tájékoztatása, ügyintézőhöz való irányítása.
  • Az ügyintézők szabadságolása alatt időpont egyeztetés az ügyfelekkel.
  • Űrlapok, dokumentumok rendezése, rendben tartása, kiadása az ügyfelek részére.
  • Fénymásolás, szkennelés.
  • Kérelmek, bejelentések, dokumentumok befogadása.

Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Erkölcsi bizonyítvány

Betöltendő állás jogviszonya: munkaviszony/megbízási jogviszony

Foglalkoztatás időtartama: határozatlan idejű

Foglalkoztatás formája, munkaideje: Részmunkaidő. Heti 25 óra.

Egyéb információk:

  • 3 hónap próbaidő
  • Fizetés megegyezés szerint.
  • Előnyt jelent hasonló munkakörben szerezett tapasztalat és kozármislenyi lakhely.