. 1 oC
2022. január 26. szerda
Vanda, Paula

Hírek

2021. november 02., kedd 14:33

Mindenki Karácsonyfája

Értékelés:
(1 szavazat)
Keressük a Város Karácsonyfáját!
 
Az elmúlt években gyönyörű nagy fenyőfákat ajánlottak fel a helyi lakosok, melyek feldíszítve a Városháza mellett jelezték a karácsonyi ünnep közeledtét és okoztak örömet az itt lakóknak és a városunkba látogatóknak.

Az adventi időszak hamarosan beköszönt, ezért idén is keressük a város karácsonyfáját.

Keressük azt a formás, terebélyes, min.10 méter magas, kozármislenyi fenyőfát, ami daruskocsival könnyen megközelíthető!
 
Ha Ön felajánlaná városunk számára örökzöld fáját, kérjük keresse Barics Arnold Városgondnoksági csoportvezetőt 2021.11.10-ig, a +36303372715 -ös telefonszámon.
 
Köszönettel: Kozármisleny Város Önkormányzata
Utoljára frissítve: 2021. november 02., kedd 14:38
Copyright © Kozármisleny Online - Minden jog fenntartva - Made by PCLaci
Sütiket használünk!
Weboldalunkon „cookie”-kat (továbbiakban „süti”) alkalmazunk. Ezek olyan fájlok, melyek információt tárolnak webes böngészőjében. Ehhez az Ön hozzájárulása szükséges. A „sütiket” az elektronikus hírközlésről szóló 2003. évi C. törvény, az elektronikus kereskedelmi szolgáltatások, az információs társadalommal összefüggő szolgáltatások egyes kérdéseiről szóló 2001. évi CVIII. törvény, valamint az Európai Unió előírásainak megfelelően használjuk.